Referencje

Radoslaw Szostak

Do pracowni MIM ARCHITEKCI trafiłem z polecenia. Miałem już wybraną wstępnie wizję, lecz po rozmowie z Panem Architektem okazało się, że jest to pomysł mało praktyczny. Pan Maciej przekroczył moje oczekiwania i zaprojektował zupełnie od nowa piękny dom, dokładnie dopasowany do potrzeb. Dodatkowo zostały za mnie załatwione wszelkie formalności, a pozwolenie na budowę wręczone do ręki. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

Radoslaw Szostak

Piotr Odya

Witam! Polecam współpracę z Panem Maciejem Masłowskim – MIM Architekci z Tczewa. Zespół projektowy, co ważne przede wszystkim nastawiony jest oprócz rzetelnej pracy na słuchanie swojego klienta i jego odczuć. Jest to o tyle ważne bo projekty wychodzące z pod ręki Pana Macieja Masłowskiego są indywidualne i “dopasowane na miarę” dla zamawiającego. Bardzo polecam tą Firmę.

Piotr Odya

Tomasz Wiśniewski

Przyzwoity Architekt potrafiący doradzić. Wszystko poszło sprawnie i konkretnie więc szczerze polecam.

Tomasz Wiśniewski

Mateusz Ferenc

Najlepszy architekt w okolicy. Zadania specjalne to jego specjalność. Ludzki i konkretny, najlepsze cechy w załatwianiu spraw z urzędami. Serdecznie polecam!

Mateusz Ferenc

Rafał Małek

Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm

Polecam z całego serca. Szybkie załatwienie pozwolenia na budowę wraz z wykonaniem pełnej dokumentacji. Profesjonalne podejście p. Maćka do klienta!

Rafał Małek

Arnold Pustkowski

Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Punktualność, Wartość
Najlepszy architekt w Polsce północnej… A przy tym przyzwoity i porządny człowiek z zasadami. POLECAM

Arnold Pustkowski

Scroll to Top