O FIRMIE

Szanowni Państwo.
Nasza pracownia jest od lat prężnie funkcjonującym biurem projektowym.
 

Na Państwa zlecenie wykonamy projekt i dopilnujemy jego realizacji w kraju lub poza jego granicami. Nad realizacją zleconych nam projektów pracuje zespół architektów, którzy opracowują projekty i koordynują pracę współpracujących z nami specjalistów innych branż. Potencjał ludzki oraz fachowa wiedza wspomagana najnowszym oprogramowaniem komputerowym pomoże Państwu w ocenie procesu projektowego i podjęciu właściwych decyzji. 
Na Państwa zlecenie wykonamy projekty architektoniczne, budowlane i wykonawcze, dbając o wszystkie uzgodnienia formalne i prawne. Mamy doświadczenie w prowadzeniu nadzorów budowlanych - autorskich i inwestorskich. 
 
Nasze doświadczenie nabyte przez lata w tematyce energetyki cieplnej budynków pozwala nam wykonać również  obecnie coraz bardziej pożądane budynki energooszczędne i pasywne. Na Państwa życzenie adaptujemy również projekt typowy i uzyskamy pozwolenie na budowę. Podczas wykonywania powierzonych nam obowiązków, zawsze pamiętamy, że najważniejsza jest Państwa satysfakcja. Oferujemy  profesjonalną jakość opracowań. Kończymy prace w terminie i w ramach wspólnie ustalonego budżetu.
 
Serdecznie zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy
Zespół MIM Architekciwykonanie: Netidea.pl
Strona główna | Mapa strony | Użytkownicy online: 2